עלינו

מורז צמחי מרפא היא חברה ישראלית המתמחה שנים רבות במחקר, פיתוח וייצור של מוצרים לטיפול וטיפוח העור על בסיס צמחי מרפא. ייתרונן העיקרי של פורמולות מורז הוא בפיתוח מדעי ייחודי למיצוי אחוזים גבוהים מאד של צמחי מרפא תוך ניצול מירבי של הצמחים. מוצרי מורז עוברים מחקרים ובדיקות מעבדה, יעילותם הוכחה מחקרית והם מופצים כיום במדינות רבות בעולם כולו.

כשטבע פוגש טכנולוגיה

מוצרי סדרת מורז + מבוססים על חומרים פעילים צמחיים שהוכחו כבעלי תכונות ריפוי ושיקום החיוניות להגברת גמישותו של העור. בשיטת הסינרגיה הצמחית שפותחה במורז, תמציות המופקות משני צמחים שונים משולבות יחד בפורמולה מתקדמת, המכפילה את התועלות המופקות מכל צמח לחוד ומעצימה את פעילות המוצר באופן מייטבי להתחדשות העור.

טכנולוגיה ייחודית למיצוי צמחי מרפא

פיתוח סדרת מורז + התבסס על שילוב ידע מדעי ומסורתי לטיפול בעור. הסדרה מבוססת על פיטותרפיה, רפואת צמחים, המשתמשת ברכיבים הפעילים בצמחים כדי לטפל בעור ולהבריאו. בבסיס פורמולות הסינרגיה הצמחית הייחודיות, תמציות מרוכזות המהוות חומר פעיל יעיל במיוחד המשמר את תכונות הריפוי בעור. המוצרים מאופיינים בהתאם לפעילות הצמחים שבהם, תכונותיהם וסגולותיהם. שימוש קבוע במוצרי מורז + יסייע לשמור על עור בריא לאורך זמן, יגן עליו מפני נזקים סביבתיים וישמור על רעננותו וגמישותו.